×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Nuotolinis seminaras „Savybių ugdymas pasitelkiant teatrą“

  Renginio data: 2022-11-11
  Laikas: 11.00-15.30
  Vieta: Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-10-17
  Peržiūrų skaičius: 569

  Visi gyvenime siekiame būti laimingi: patirti džiaugsmą, pilnatvę ir prasmę. Todėl dažnai galime išvysti tekstus su šiomis antraštėmis ar raktiniais jų žodžiais: „kaip būti laimingu“, „kūrybiškumo išlaisvinimas“, „buvimas savimi“, „atsipalaidavimo būdai“, „pasitikėjimas“ ir pan. Tačiau neretai tai yra tik abstrakcijos. O kaip tai padaryti? Kur tai gauti? Nueiti į parduotuvę ir nusipirkti „pasitikėjimo savimi“? Dažniausiai tai ir lieka tik žodžiai, nes konkrečių būdų, kelių, priemonių, kaip to pasiekti, nepateikiama. Tad teatras yra vienas iš būdų atsakyti į šiuos klausimus.

  Kviečiame dalyvauti seminare, kuriame mokysimės pasitelkiant teatrą ugdyti žmogaus savybes, įgalinančias atverti ir pajausti tikrąjį save. Teoriškai aptarsime ir išsigryninsime esamą situaciją, problematiką, siekiamybes bei tikslus. Praktiškai pritaikysime aptartus metodus, atliekant užduotis ir pratimus. Kiekvienas dalyvis įgis teorinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų individualiam tobulėjimui.

  Seminaro tikslas – realiame gyvenime pasitelkiant teatrą atrasti, suvokti bei patirti gilų ir tikrą poveikį asmens savybių ugdymui.

  Seminaras skirtas:

  • teatro pedagogams;
  • meno būrelių vadovams ir jų nariams;
  • visiems, kurie nori geriau pažinti save.

   

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. lapkričio 11 d., 11.00-15.30 val. Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“ 22 Eur

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  Sonata Visockaitė

   

  Lietuvos teatro, televizijos, kino ir radijo aktorė, režisierė. Lietuvos edukologijos universiteto dėstytoja, lektorė.

  1993 m. įstojo į dabartinę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (kurso vadovas Jonas Vaitkus). 1997 m. baigė aktoriaus specialybę su sustiprintu muzikiniu paruošimu. Po šių studijų 1997 m. įstojo į magistro studijas taip pat Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas Oskaras Koršunovas). 1999 m. įgijo dramos aktoriaus magistro laipsnį. Nuo 1999 m. O. Koršunovo teatro trupės aktorė.

  Šiandien lektorę galite išvysti daugelyje lietuviškų filmų, kurių dalį ji režisuoja.

   

  Daugiau apie lektorės vaidmenis ir darbus galite rasti čia.  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

  Vyresnioji specialistė Deimantė Kavaliauskaitė
  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt
  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.