×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Seminaras „Scenos baimės psichologiniai aspektai“

  Renginio data: 2020-09-30
  Laikas: 10:00-14:30
  Vieta: LMTA I rūmai (Gedimino pr. 42, Vilnius), Didžioji salė

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2020-09-29
  Peržiūrų skaičius: 782

  Kviečiame į  LMTA lekt. Lauros Dubosaitės seminarą „Scenos baimės psichologiniai aspektai“, kuris vyks 2020 m. rugsėjo 30 d., (trečiadienį), 10.00-14.30 val. LMTA II (Kongresų) rūmuose. Registracija iki rugsėjo 27 d.

  Gebėjimas sukurti ir išlaikyti optimalią mokinio emocinę būseną prieš pasirodymą ir pasirodymo metu yra vienas iš svarbiausių sėkmingo muzikavimo scenoje veiksnių. Akivaizdu, kad scenos nerimas sukelia daug problemų ir trukdo mokiniams realizuoti savo gebėjimus. Be to, kiekvieno mokinio asmenybė bei sceninė patirtis yra skirtinga, todėl muzikos pedagogai turi žinoti ir mokėti pritaikyti kuo daugiau įvairių būdų, mažinančių sceninį nerimą. Programoje bus aptariami mokinių savijautą scenoje įtakojantys veiksniai, mokinio psichologinio palaikymo technikos, kurios padės muzikos pedagogams paruošti mokinius sėkmingai pasirodyti scenoje.

  Ši programa padės mokytojams sėkmingiau ir profesionaliau organizuoti muzikos mokymo procesą, įgyti kompetencijų, reikalingų motyvuojant ir ruošiant mokinius viešam pasirodymui.

  REGISTRACIJA ( iki rugsėjo 27 d.)

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PAŽYMĖJIMAI (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  Programos tikslas – Padėti įgyti muzikos mokytojams reikalingų psichologinių bei pedagoginių kompetencijų specifinėse mokinių ruošimo viešam pasirodymui srityse.

  Programos uždaviniai: 

  • Aptarti mokinių savijautą scenoje įtakojančius veiksnius;
  • Pristatyti mokinio psichologinio palaikymo technikas;
  • Skatinti pritaikyti gautas teorines žinias praktikoje;
  • Gebėti kritiškai įvertinti turimą patirtį.

  Lekt. Laura Dubosaitė Psichologė, pedagogė, patirtinių mokymų vadovė. Psichologijos magistrė (Vilniaus universitetas, 1996 m.); Karjeros ugdymo konsultantė (baigė tęstinius profesinio tobulėjimo mokymus „Asmeninės karjeros valdymo patirtinė studija“; Vilniaus universitetas, UAB Kitokie projektai“, 2011-2012 m.). Daugiau kaip 20 metų dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Daugiau kaip 10 metų veda kvalifikacijos tobulinimo seminarus psichologijos temomis. Nuo 2011 m. specializuojasi patirtinių mokymų srityje.

   

  BENDRAUKIME:
  LMTA Karjeros ir kompetencijų centras
  Tel. nr. +370 686 72012; (8 5) 26 111 42
  kkcrenginiai@lmta.lt
  www.kkc.lmta.lt
  Draugaukime Facebooke

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.