Publikavimo data: 2018-06-07

Skelbiamas konkursas lektorių pareigoms užimti projekte „Suaugusiųjų vasaros akademija“. Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką, su nuoroda „SVA lektoriaus pareigos“ siųsti iki  2018 m. birželio 15 d., el. paštu: kkc@lmta.lt.

4

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras ieško kūrybingų, savo gyvenimą su muzika siejančių Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ALUMNŲ ir kviečia juos dalyvauti konkurse į „Suaugusiųjų vasaros akademijos“ lektoriaus pareigas.

Organizuojami kursai: džiazinis / klasikinis dainavimas, džiazinis / klasikinis fortepijonas, smuikas, altas, violončelė, kanklės, klasikinė / bosinė gitara, akordeonas, vargonai, arfa, būgnai, fleita, muzikos kūrimo / kompozicijos dirbtuvės. Jei sąraše nerandate savo dėstomo dalyko, prašome kreiptis el. paštu kkc@lmta.lt

Reikalavimai lektoriui:

  • Sceninė patirtis
  • Darbo patirtis su suaugusiais žmonėmis ir pedagogo kvalifikacija būtų privalumas

 

Projektas „Suaugusiųjų vasaros akademija“ – individualios įvairių muzikos instrumentų bei dainavimo pamokos suaugusiems (nuo 18 m.), skirtos įvairių specialybių bei pomėgių žmonėms, svajojantiems prisiliesti prie muzikos pasaulio, norintiems išmokti muzikuoti, tobulinti jau turimus gebėjimus ar siekiantiems profesionalumo. Kviečiami visi – nuo studentų iki senjorų!

Organizuojamo projekto laikas: 2018 m. liepos 2 d. – rugpjūčio 24 d.

 

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką, su nuoroda „SVA lektoriaus pareigos“ siųsti
iki  2018 m. birželio 15 d. el. paštu: 
kkc@lmta.lt

 

 

logai SVA
Projektą organizuoja – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras
—————————————————————————————————————————————
Daugiau informacijos: 8 (5) 261 1142 | kkc@lmta.lt | www.kkc.lmta.lt | Draugaukime Facebook‘e
Parašykite mums