Publikavimo data: 2017-03-01

Dėl techninių priežasčių seminaras neįvyks.

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia visus bendrojo lavinimo, muzikos mokyklų bei neformaliojo švietimo pedagogus į 6 akad. val. seminarą  „Darbas su mėgėjų ir jaunimo chorais“. Lektorė – Rasa Gelgotienė. Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Darbas su mėgėjų ir jaunimo chorais
Laikas: balandžio 19 d., pradžia 10 val.,
trukmė – 6 akad. val.
 REGISTRACIJA
Vieta: LMTA II (Kongresų) rūmai, Tilto g. 16, Vilnius
Kaina: 19 Eur (apmokėjimas pavedimu)

 

Seminaro tikslas – padėti praktiškai dirbantiems su chorais dirigentams ir chormeisteriams atnaujinti ir papildyti žinias apie choro vokalo formavimą, vadybinius choro formavimo aspektus, repertuaro parinkimo, koncertinės veiklos organizavimo klausimus.

Seminaras skirtas Lietuvos chorvedžiams praktikams, dirbantiems su jaunimo bei mėgėjų chorais. Praktinį darbą dirbantys chorų dirigentai nuolat turi papildyti savo teorines žinias, susipažinti su savo srities naujovėmis, gauti metodikos žinių, atnaujinti vokalo formavimo bei kūrinių rengimo įgūdžius.

 

REGISTRACIJA (SPAUSKITE NUORODĄ)  iki balandžio 14 d.

Data: balandžio 19 d. 10 val. (6 akad. val.).
Vieta: LMTA II (Kongresų rūmai), Tilto g. 16
Kaina: 19 Eur (apmokėjimas pavedimu)

 

Svarbi informacija.
♦   Klausytojams, kuriems už mokymus (seminarus, kursus ir kt. kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius) apmoka įstaiga (darbovietė) pavedimu, į renginį būtina atsinešti garantinį raštą, su įstaigos vadovo parašu, kad mokestis bus sumokėtas iki tam tikros datos.
♦   Klausytojai, kurie už mokymus (seminarus, kursus ir kt. kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius) moka savo lėšomis, kvitą už atliktą apmokėjimą prašome pristatyti atvykus į mokymus.

……………………………………………………………………………………………………………………………………

 rasa_gelgotiene_hd

Rasa Gelgotienė – LMTA lektorė, VU trijų chorų (Gaudeamus, Virgo ir Pro musica) meno vadovė ir vyriausioji dirigentė, knygų „Choro magija“, „Choro dirigento užrašai“ ir „Pokalbiai su Vaclovu Augustinu“ autorė.

……………………………………………………………………………………………………………………………………

BENDRAUKIME

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras
Vyr. specialistė Aurelija Čeredaitė
Mob. +370 686 72012
Tel. 8 5 26 111 42;
kkcrenginiai@lmta.lt
www.kkc.lmta.lt

Parašykite mums