Publikavimo data: 2016-10-31

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentės dr. Vidos Umbrasienės parengti nauji nuotoliniai kursai “Muzikos suvokimo pratybos” ir   “Išgirskime muzikinę faktūrą” skirti tiems, kurie ketina integruoti muzikos terapijos taikymo metodus į savo praktinį darbą su vaikais.

Akredituotos nuotolinių mokymų programos klausytojams padės plėtoti bendrąsias, profesines, specialiąsias, komunikacines ir kitas kompetencijas.

Nuotolinių kvalifikacijos tobulinimo kursų studijos vyksta virtualiojoje mokymosi aplinkoje – https://moodle.lmta.lt/.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie kursus:

1. Muzikos suvokimo pratybos (spauskite nuorodą),

2. Išgirskime muzikinę faktūrą (spauskite nuorodą).

 

Kam skirti šie kursai? Specialistams, kurie ketina integruoti muzikos terapijos metodus į savo praktinį darbą: ikimokyklinio ugdymo pedagogams, meno pedagogams, psichologams*, psichiatrams*, psichoterapeutams*, socialiniams pedagogams*, socialiniams darbuotojams*, specialiesiems pedagogams* ir kt. (Pastaba*. Privaloma pateikti dokumentų, kurie patvirtina įgytą muzikinį pasirengimą, kopijas).

 

Kokių naujų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių įgisite, baigę šiuos nuotolinius kursus? Mokymai suteiks naujų žinių apie psichologiškai pagrįstus muzikos klausymosi dėsnius, išnagrinėsite svarbiausias girdimas muzikos savybes, sužinosite apie muzikinę faktūrą ir jos istoriją raidoje, išnagrinėsite svarbiausias girdimas jos savybes. Mokymų metu bus lavinami pagrindinių muzikos elementų bei muzikinės faktūros suvokimo klausant įgūdžiai.

 

Kursų pradžia: 2016 m. lapkričio 14 d. (trukmė – 7 savaitės) (registracija vyksta iki lapkričio 10 d.)

Lektorė: doc. dr. Vida Umbrasienė (daugiau apie kursų vadovę)

Kurso kaina (20 akad. val., akredituota programa, vienam dalyviui) – 59 Eur.

Kursanto registracijos anketa (spauskite šią nuorodą).

 

  

Daugiau informacijos skaitykite – http://kkc.lmta.lt/index.php/mokymai-nuotoliniu-budu/.

 

Parašykite mums