Publikavimo data: 2016-07-20

Suaugusiųjų vasaros muzikos akademija kviečia vasarą mokytis muzikuoti iš geriausių Lietuvos muzikantų!

Birželio – rugpjūčio mėnesiais Lietuvos muzikos ir teatro akademija organizuoja suaugusiųjų vasaros muzikos akademiją –  individualias įvairių muzikos instrumentų bei dainavimo pamokas suaugusiesiems. Suaugusiųjų vasaros muzikos akademija skirta įvairaus amžiaus, įvairių specialybių bei pomėgių žmonėms, svajojantiems iš arčiau prisiliesti prie muzikos pasaulio, norintiems  įgauti muzikos pagrindų, tobulinti jau turimus gebėjimus, siekiantiems profesionalumo. Kviečiami visi – nuo studentų iki senjorų! Rūpestingi mokytojai ir savo srities profesionalai padės Jums priartėti prie savo svajonės!

Užsiėmimų organizavimo tvarka:

Kiekvienas dalyvis turi teisę rinktis, kokį skaičių (8, 10 ar 15) individualių pamokų norėtų užsisakyti per vasarą.

LAIKAS: Kiekvienos pamokos laikas derinamas individualiai su savo dalyko mokytoju, todėl suteikiama galimybė lanksčiai planuotis savo laiką ir nereikia prisirišti prie griežtų tvarkaraščių. Pamokos gali prasidėti nuo birželio 20 dienos, tačiau galite rinktis ir planuoti savo laiką derindami užsiėmimų pamokas kartu su savo mokytoju atsižvelgdami į savo ir mokytojo užimtumą bei prioritetus. Pamokos gali vykti iki 20 val.

VIETA: Pamokos vyks LMTA II (Kongresų rūmuose) (Tilto g.16) arba LMTA Centriniuose rūmuose (Gedimino pr. 42).

Mokytojai:

  1. Girmantė Vaitkutė (džiazinis dainavimas)
  2. Veronika Čičinskaitė – Golovanova (džiazinis dainavimas)
  3. Jonas Lengvinas (būgnai)
  4. Kęstutis Pavalkis (džiazo fortepijonas)
  5. Ugnė Peištaraitė (fortepijonas)
  6. Martyna Kloniūnaitė (fortepijonas)
  7. Irma Asinavičienė (kanklės)

Nerandantiems sąraše norimos specialybės – siūlome kreiptis į mus el.p. adresu kkcrenginiai@lmta.lt ir mes padėsime surasti mokytoją, galintį padėti Jums išmokti groti Jūsų svajonių instrumentu, supažindinsiantį su improvizacijos, kompozicijos paslaptimis, muzikos teorijos  pagrindais ir kt.

Kainoraštis:

Individualių paskaitų skaičius

Individualių pamokų kaina, Eur

8 akad. val.

190 Eur

10  akad. val.

238 Eur

15  akad. val.

357 Eur

 

 *P.S.  Dėl papildomų pamokų skaičiaus ir kainų derinama individualiai.

Vasaros muzikos akademijos rezultatus vainikuos mokinių koncertas LMTA Centrinių rūmų salėje bei kursų baigimą pažyminčių diplomų įteikimo ceremonija rugpjūčio 23 d. 18 val.

plakatas

Parašykite mums