Publikavimo data: 2016-04-18

Profesionalumas ir meistriškumas kultūros pasaulyje griežia pirmaisiais smuikais, tačiau jaunam atlikėjui/kūrėjui, pristatant save visuomenei, nebeužtenka būti tik profesionaliu. Atlikėjas/kūrėjas turi turėti viziją, gerų idėjų, mokėti komunikuoti su visuomene ir pan. Visa tai labai svarbu, kad galėtų tinkamai save pateikti norimu amplua. Kas yra tie, kurie sugeba surinkti pilnas sales? Kodėl žmonės turi eiti būtent į tavo koncertą, kodėl turi klausytis dar vieno tos pačios L. van Beethoveno sonatos atlikimo?

Profesionalus menininkas, nenorintis išnykti tarp daugybės aukščiausio meistriškumo kūrėjų-atlikėjų,  turi tobulinti savo asmeninius sugebėjimus: išsigryninti vertybes, išsianalizuoti, kokios yra jo kaip atlikėjo-kūrėjo galimybės, lavinti vadybines, planavimo kompetencijas, žinoti, kokią žinią jis neša kaip menininkas, koks jo indėlis visuomenės gerovei kurti.

Šis seminaras ir apskritai Karjeros ir kompetencijų centro veikla yra organizuojama ne tam, kad absoliutinti tik vieną kelią į sėkmingą karjerą, bet tam, kad studentai apmastytų alternatyvas, įgydami karjeros planavimo bei organizavimo žinių, puoselėdami savo asmeninius įgūdžius ir pamatytų skirtingų karjeros galimybių, išklausydami patyrusių menininkų sėkmės istorijų. Seminarų tikslas – skatinti studentus tobulinti savo asmeninius bruožus bei sugebėjimus.

Ateik. Sužinok. Diskutuok. Daryk.

Pirmosios diskusijos dalyviai – Nomeda Kazlaus (operos dainininkė) ir Laimutis Paškevičius (Medicinos diagnostikos centro direktorius). Renginio moderatorius – LMTA meno vadybos katedros  vedėjas – Andrius Juškys. Diskusijų ciklo pirmasis renginys vyks balandžio 27 d., 13:30 – 15:30 val., LMTA Muzikos inovacijos studijų centre (Gedimino pr. 42, Vilnius).

Būtina registracija iki 2016.04.26 : kkc@lmta.lt ; https://www.facebook.com/LMTAkkc/ ; +370 620 16139

vs-plakatas-2016-14-04

Parašykite mums