Publikavimo data: 2017-06-26

Data: 2017-06-26 - 2017-08-24
Laikas: Visa dieną

Vieta
LMTA II (Kongresų) rūmai


REGISTRUOKIS JAU DABAR! Nuo 2017 m. birželio 26 d., Lietuvos muzikos ir teatro akademijos patalpose individualias pamokas suaugusiems ves rūpestingi savo srities profesionalai. Suaugusiųjų vasaros akademijoje laukiami visi, kurie nori įgauti muzikinių žinių, prisiliesti prie muzikinio pasaulio, o galbūt patobulinti jau turimas žinias. Vasaros akademija atvira visiems – nuo studentų iki senjorų!

KOMPETENCIJOS IR DIDYSIS BAIGIAMASIS KONCERTAS LMTA DIDŽIOJOJE SALĖJESVMA baneris
Suaugusiųjų vasaros akademijos metu įgysite asmenines muzikines atlikimo kompetencijas, patobulinsite kūrybiškumą bei meninį skonį. Visa tai vainikuos didysis dalyvių koncertas LMTA Centrinių rūmų Didžiojoje salėje bei kursų baigimą pažyminčių diplomų įteikimo ceremonija, kuri vyks rugpjūčio 25 d. 18.00 val.

ORGANIZUOJAMOS SPECIALYBĖS
Džiazinis dainavimas, būgnai, fortepionas, kanklės, klasikinė gitara. Tačiau tai dar ne viskas – nerandantiems sąraše norimos specialybės, siūlome kreiptis į mus el.p. adresu kkc@lmta.lt ir mes padėsime surasti mokytoją, galintį padėti Jums išmokti groti Jūsų svajonių instrumentu.

LAIKAS
Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori būti pririšti prie griežto paskaitų grafiko. Kiekvienos paskaitos derinamos individualiai su savo dalyko mokytoju, todėl lanksčiai galėsite planuoti savo laiką.

VIETA
Individualios pamokos vyks LMTA II (Kongresų) rūmuose bei LMTA Centriniuose rūmuose.

KAINORAŠTIS

Individualių paskaitų skaičius Individualių pamokų kaina
8 akad. val. 192 Eur
10 akad. val. 240 Eur
15 akad. val. 360 Eur

 

REGISTRACIJA (SPAUSKITE NUORODĄ)

DAUGIAU INFORMACIJOS:
kkcrenginiai@lmta.lt; kkc@lmta.lt
(85) 261 11 42; +370 686 72012
www.kkc.lmta.lt

Parašykite mums