×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Konsultavimas

Centras organizuoja, inicijuoja, administruoja studentų bei absolventų konsultavimą. Kiekvienas studentas gali registruotis konsultacijai karjeros valdymo sistemoje www.karjera.lt.

Centras kasmet organizuoja informacinį renginį LMTA pirmo kurso studentams, kurio metu pristatoma LMTA tvarka, supažindinama su studijomis susijusios informacijos sklaidos būdais akcentuojant LMTA intranete ir LMTA puslapiuose pateiktą informaciją bei suteikto LMTA el. pašto tikrinimo svarbą.

 

  • Pirmakursio atmintinė – pristato pačią svarbiausią informaciją, kuri gali būti naudinga kiekvienam pirmakursiui sėkmingai studijų pradžiai Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
  • Bibliotekos pradžiamokslis – supažindina su Akademijos bibliotekos teikiamomis paslaugomis, tvarka, prenumeruojamomis Duomenų bazėmis, bibliotekos padalinių darbo laiku.
  • LMTA studijų sistema – pateikia aktualią informaciją, orientuotą į studijų pakopas, jų trukmę bei apimtį kreditais. Pristatomi kvalifikaciniai laipsniai, supažindindama su tolimesnėmis studijų galimybėmis. Taip pat pateikiama glausta informacija, susijusi su studijų programos struktūra, studijuojamų dalykų grupėmis, pasirenkamaisiais dalykais, studijų būdais.
  • LMTA studijų finansavimas – informuoja studentus apie studijų įmokoms skirtus terminus bei galimybes iš mokamos studijų vietos pereiti į valstybės finansuojamą. Čia pateikiama informacija apie finansinės paramos galimybes atsakant į klausimus: kas gali pretenduoti, kada ir kur turi kreiptis bei kokius dokumentus pristatyti. Taip pat pristatoma studijų įmokų bei skolų išieškojimo tvarka.
  • LMTA studijų administravimas– pateikia informaciją, kaip vyksta studijų administravimas, supažindina su svarbiausiais studijų administravimo procesais bei reikšmingais studijų dokumentais. Pristatomas Akademinių studijų kalendorius. Aptariami dažniausiai studentams kylantys klausimai: ką daryti ligos atveju? Kas yra akademinės atostogos ir kada galima jas pasiimti? Ką daryti gavus akademinę skolą?
  • ERASMUS+ programos galimybės LMTA studentams – supažindina su LMTA tarptautinėmis studijomis, bei jų svarba tolimesnei karjerai. LMTA Tarptautinių ryšių skyrius informuoja apie tarptautinių studijų ir karjeros galimybes užsienyje ir LMTA. Pateikiama informacija apie studentų judumo programas Erasmus ir Nordplus bei svarbi informacija minėtų programų atžvilgiu: kada ir kam teikti paraiškas, kaip vyksta atranka ir kokie stipendijų dydžiai.

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.