Kvalifikacijos tobulinimo kursai nuotoliniu būdu

Publikavimo data: 2017-11-02. Peržiūrų skaičius: 268

Baneris i KKC

Kviečiame įvairių specializacijų muzikos mokytojus, taip pat visus, kurie nori tobulėti, kelti kvalifikaciją. LMTA dėstytojų parengtos ir akredituotos nuotolinių kursų programos klausytojams padės plėtoti bendrąsias, profesines, specialiąsias, komunikacines ir kitas kompetencijas. Kviečiame muzikos mokyklų mokytojus, bendrojo lavinimo mokyklų mokytojus, kolegijų dėstytojus, neformaliojo švietimo įstaigų pedagogus, ikimokyklinio ugdymo pedagogus ir kitus pedagogus, kurie nuolat ieško naujovių kasdieniam darbui bei rūpinasi ne Skaityti toliau…

Seminaras pedagogams: „Natų rinkimo programos SIBELIUS teorija ir praktika“, doc. dr. M. Viļums

Publikavimo data: 2017-10-17. Peržiūrų skaičius: 120

Baneris SIBELIUS

LMTA kviečia į kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Natų rinkimo programos SIBELIUS teorija ir praktika“, kurį ves kompozitorius doc. dr. Mārtiņš Viļums.

Seminaras pedagogams: „Sąmoningumas atlikėjo saviruošoje“

Publikavimo data: . Peržiūrų skaičius: 133

^1C7A57546F73AD6EEE5F466E017C9375888814B56519FC9F5B^pimgpsh_fullsize_distr

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras kviečia Jus į neeilinį kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Sąmoningumas atlikėjo saviruošoje“, kurį ves dirigentas profesorius Donatas Katkus.

Seminaras pedagogams: „Pradinukų muzikinis ugdymas: nuo tradicijų link metodinių inovacijų“

Publikavimo data: 2017-10-16. Peržiūrų skaičius: 323

Velička baneris

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia visus bendrojo lavinimo, muzikos mokyklų bei neformaliojo švietimo pedagogus į tęstinį 18 akad. val. seminarą „Pradinukų muzikinis ugdymas: nuo tradicijų link metodinių inovacijų“. Lektorius – dr. Eirimas Velička.

Seminaras pedagogams: „Rytų klasikinės muzikos tradicijos: Kinija, Indija, Persija“

Publikavimo data: 2017-10-13. Peržiūrų skaičius: 254

velicka

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia visus bendrojo lavinimo, muzikos mokyklų bei neformaliojo švietimo pedagogus į tęstinį 18 akad. val. seminarą-kursą „Rytų klasikinės muzikos tradicijos: Kinija, Indija, Persija“, lektorius  dr. Eirimas Velička.

Seminaras pedagogams: „Bendravimas su paaugliais ir jų mokymo psichologiniai ypatumai“

Publikavimo data: 2017-10-10. Peržiūrų skaičius: 310

Baneris i KKC

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į tęstinį 18 akad. val. lektorės psichologės Lauros Dubosaitės seminarą „Bendravimas su paaugliais ir jų mokymo psichologiniai ypatumai“. Seminaras skirtas visiems pedagogams, mokyklų vadovams, jų pavaduotojams ugdymui, ugdymą organizuojantiems skyrių vedėjams, mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistams, dirbantiems su paaugliais. Seminaras taip pat labai aktualus ir naudingas paauglių tėvams!

Žmogus be profesijos

Publikavimo data: 2017-10-01. Peržiūrų skaičius: 131

Baneris_KKC_tinklalapis2

Tavo karjera gali būti ypatinga ir nepamirštama, kaip geras kinas ar ypatingas koncertas. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į paskaitų, seminarų, stovyklų ir kūrybinių dirbtuvių ciklą „Karjera kaip kinas, karjera kaip koncertas“. Čia susitiksite su žmonėmis, išmanančiais tai, ką jie veikia, ir jau įkvėpusiais savo darbais bei mintimis kitus. Būkite įkvėpti ir Jūs! Atsižvelgdami į Skaityti toliau…

Seminaras pedagogams: „Konstruktyvūs konfliktų sprendimo būdai“

Publikavimo data: 2017-09-12. Peržiūrų skaičius: 367

Baneris i KKC

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia visus bendrojo lavinimo, muzikos mokyklų bei neformaliojo švietimo pedagogus į tęstinį 18 akad. val. seminarą-kursą  „Konstruktyvūs konfliktų sprendimo būdai“. Lektorė – psichologė Laura Dubosaitė. Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Parašykite mums