Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa „Muzika ir sveikata“

Publikavimo data: 2017-03-06. Peržiūrų skaičius: 236

ag_brain1

Lietuvoje muzikos terapijos metodai pradėti taikyti aštuntajame dešimtmetyje. Tačiau tik po Nepriklausomybės atkūrimo, mūsų šalyje įstatymiškai įtvirtinus neįgaliųjų bei visų atskirties grupių socialinės integracijos teises, potencialių muzikos terapijos vartotojų skaičius ženkliai padidėjo ir paslaugų poreikis išaugo. Vykstant socialinių ir/ar sveikatinimo paslaugų decentralizavimui, naujų paslaugų inicijavimui, vis labiau jaučiamas muzikos terapijos specialistų poreikis. Lietuvos muzikos terapijos asociacijos duomenimis pastaraisiais metais muzikos Skaityti toliau…

Seminaras mokytojams: Natų rinkimo programos SIBELIUS teorija ir praktika, doc. dr. Mārtiņš Viļums

Publikavimo data: 2017-03-05. Peržiūrų skaičius: 695

NAMM HEADER 2

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į doc. dr. M. Viļums 18 val. išplėstinį kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Natų rinkimo programos SIBELIUS teorija ir praktika“.

Seminarų ir konsultacijų diena studentams: Menas vs verslas

Publikavimo data: 2017-03-04. Peržiūrų skaičius: 172

Baneris

Kviečiame visų LMTA studijų programų bei buvusius studentus į Menas vs Verslas seminarų ir konsultacijų dieną, kuri vyks 2017 m. kovo 23 d., ketvirtadienį, 15-18 val. LMTA I rūmų Muzikos inovacijų studijų centre (Gedimino pr. 42, Vilnius, 3 a.). Seminarus ves ir individualiais klausimais konsultuos teisininkas Erikas Saukalas, Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Vilniaus teritorinės darbo biržos atstovai.

Seminaras mokytojams: Šiuolaikiniai lietuvių kompozitoriai ir pedagogai – jaunojo muziko ugdymui

Publikavimo data: . Peržiūrų skaičius: 355

Baneris

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia muzikos ir meno mokyklų mokytojus į kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Šiuolaikiniai lietuvių kompozitoriai ir pedagogai – jaunojo muziko ugdymui“.

Kursas mokytojams „Kūrybiškumas muzikos pamokoje: poreikis, iššūkiai“, dr. Mykolas Natalevičius

Publikavimo data: . Peržiūrų skaičius: 196

2017.02.13 M. Natalevičius KKC baneris

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia visus bendrojo lavinimo, muzikos mokyklų bei neformaliojo švietimo pedagogus į tęstinį 18 akad. val. dr. Mykolo Natalevičiaus kursą „Kūrybiškumas muzikos pamokoje: poreikis, iššūkiai“. Kurso dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Seminaras mokytojams: Darbas su mėgėjų ir jaunimo chorais, lekt. Rasa Gelgotienė

Publikavimo data: 2017-03-03. Peržiūrų skaičius: 438

rasa_gelgotiene_hd

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia visus bendrojo lavinimo, muzikos mokyklų bei neformaliojo švietimo pedagogus į 6 akad. val. seminarą  „Darbas su mėgėjų ir jaunimo chorais“. Lektorė – Rasa Gelgotienė. Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Karjeros valdymas ir antreprenerystė. Psichologijos paskaitų ciklas

Publikavimo data: 2017-03-02. Peržiūrų skaičius: 202

Andriui

Kviečiame visų LMTA bakalauro studijų studentus į pavasario semestro paskaitų ciklą „Karjeros valdymas ir antreprenerystė: KET psichoterapija kaip efektyviausias savipagalbos gidas. Užsiėmimus ves Inesa Kraujutienė – sveikatos psichologė.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai nuotoliniu būdu

Publikavimo data: 2017-03-01. Peržiūrų skaičius: 730

moodle logo baneris

Kviečiame įvairių specializacijų muzikos mokytojus, taip pat visus, kurie nori tobulėti, kelti kvalifikaciją. LMTA dėstytojų parengtos ir akredituotos nuotolinių kursų programos klausytojams padės plėtoti bendrąsias, profesines, specialiąsias, komunikacines ir kitas kompetencijas.

Parašykite mums