×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Tapk Suaugusiųjų vasaros akademijos‘22 lektoriumi jau dabar!

  Sveiki,

  LMTA Karjeros ir kompetencijų centras organizuoja neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „Suaugusiųjų vasaros AKADEMIJA‘22“ ir kviečia jo dalimi tapti Tave!

  Tai išskirtinis, visų laukiamas ir septintus metus skaičiuojantis projektas, kuris suteikia galimybę įvairių specialybių bei pomėgių suaugusiems žmonėms pažinti natas, išmokti groti, dainuoti, tobulinti jau turimus įgūdžius, siekiant muzikinio profesionalumo.

  Jeigu Tu:

  – myli muziką ir nori, kad ją pamiltų kiti;

  – gali penklinės eilutes išaiškinti net ir jos niekada nemačiusiems;

  – mokyti ir mokytis – tavo pašaukimas.

  Kviečiame Tave susisiekti su mumis ir aptarti galimybes dalyvauti šiame projekte.

  Ko tikimės iš Tavęs?

  – Turi įgijęs muzikinį išsilavinimą.

  – Gebi laisvai bendrauti su žmonėmis.

  – Gali mokyti projekto dalyvius vieno iš šių dalykų: groti gitara, kanklėmis, smuiku, pianinu, trimitu, fleita, mušti būgnais ar kitu instrumentu arba mokyti dainuoti klasikinio, pop, jazz, miuziklinio ar roko dainavimo. Gali pasiūlyti savo muzikos instrumentą ar dainavimo žanrą? Parašyk mums!

  Projekto „Suaugusiųjų vasaros AKADEMIJA‘22“ pamokos vyks individualiai. Visi užsiėmimai organizuojami vasaros savaitgaliais arba kitu suderintu laiku. Dalyvavimas projekte yra apmokamas.

  Vis dar dvejoji? Kviečiame parašyti mums. Nusprendus dalyvauti šiame projekte laukiame visų kandidatų CV ir motyvacinio laiško iki š.m. gegužės 20 d. el. p. kkc@lmta.lt

  Iki susitikimo!

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.