×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Privatumo politika

  Kas mes esame

   

  Jūsų asmens duomenų valdytojas yra:
  Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Karjeros ir kompetencijų centras
  https://kkc.lmta.lt/
  Adresas: LMTA II (Kongresų) rūmai
  Vilniaus g. 6-2/Tilto g. 16, LT-01110, Vilnius

   

  Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

   

  Kontaktų formos

  Svetainėje turite galimybę registruotis į skelbiamus renginius. Jūsų kreipimosi duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, darbovietė, darboivietės el. pašto adresas, pažymėjimo siuntimo) bus naudojami registracijos į renginį tikslais. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas su Jumis mums susisiekti.

  Slapukai

  Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

  Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, IP adresą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

  Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus būtinuosius ir techninius slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

   

  Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys – slapukai

   

  Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

  Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių (Youtube, Google, Facebook, Twitter, Pinterest ir pan).

  Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

  Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.
  Jūsų duomenis gali peržiūrėti:
  – svetainės turinio talpinimo tiekėjai
  – rinkodaros paslaugų tiekėjai
  – projekto vystymo komanda

   

  Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

  Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, nustojame tvarkyti šiais tikslais po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

  Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 2 metų.

  Jūsų teisės

  Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Galite tai atlikti kreipiantis į asmens duomenų valdytoją. Šie reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams (pvz., sąskaitos faktūros, sutartys ir pan).

   

  Papildoma informacija

  Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

  Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

  LMTA KKC darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir svetainės lankytojus.

  Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis.

  Kokias svetainės apsaugos procedūras mes naudojame

  Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas

   • Patvirtinta svetainės tapatybė (lankomės tikrojo domeno savininko svetainėje, o ne esame nukreipti į įsilaužėlių padirbtą serverį)
   • Užšifruoti visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys – (tinklo įsilaužėliai nebegali jų nuskaityti).
  • Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas (pakeliui esantys maršrutizatoriai negali pakoreguoti ar cenzūruoti persiunčiamos informacijos).

  Daugiau informacijos https://letsencrypt.org

  Reguliuojamų veiklos sričių informacija

  Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

  Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

  Apie LMTA KKC  privatumo ir slapukų politika, apie esminius pakeitimus informuosime paskelbdami pranešimą interneto svetainėje https://kkc.lmta.lt/

   

   

   

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.