Publikavimo data: 2017-10-01

Karjera kaip kinas_LMTA banerisTavo karjera gali būti ypatinga ir nepamirštama, kaip geras kinas ar ypatingas koncertas.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į paskaitų, seminarų, stovyklų ir kūrybinių dirbtuvių ciklą „Karjera kaip kinas, karjera kaip koncertas“. Čia susitiksite su žmonėmis, išmanančiais tai, ką jie veikia, ir jau įkvėpusiais savo darbais bei mintimis kitus. Būkite įkvėpti ir Jūs!

Atsižvelgdami į Pasaulio Ekonomikos forumo (World Economic Forum) sudarytą įvairių savybių, reikalingų sėkmingai valdyti savo karjerą, sąrašą, nusprendėme pasidalinti su jaunais žmonėmis kiekvienos iš tų savybių ypatumais. Sužinokite apie viską iš pirmų lūpų.

Pirmojo susitikimo svečias – Donatas Paulauskas ir apie tai, kas yra kūrybiškumas ir kokia jo svarba karjeroje. Donatas dėsto Lyčių studijų centre, o šiemet parašė knygą, pavadinimu „F* – žodis, kurio negalima minėti“. Čia aprašomas feminizmas, kaip įvarialypis judėjimas, evoliucionavęs nuo Žemaitės iki dabarties laikų. Donatas puikiai geba pasitelkti fantaziją ir ją ypatingai aprašyti, studijuodamas ideologiją, kuri laikoma kontraversiška ir, kai kur, ekstremistinė. Kone ideali terpė pasitelkti visą išmonę ir kūrybiškumą.

Neabejotinai Donatas papasakos ir savo aktyvistinę veiklą ir ką galima tuo pasiekti bei pasinaudoti kasdienėje veikloje.

Kviečiame visus neabejingus savo karjerai ir sėkmingiems jos ateities pasirinkimams.

KUR: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II (Kongresų) rūmuose (Vilniaus g. 6-2/Tilto g. 16: goo.gl/aYX4Pc)

KADA: 2017 m. lapkričio 8 d., trečiadienį, 15.00 val.

APIE:
https://www.facebook.com/paulauskas.donatas
https://www.knygos.lt/lt/knygos/feminizmas—zodis–kurio-negalima-mineti/
http://www.moteris.lt/psichologija/tas-baisus-zodis-is-raides-f.d?id=74929094
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/d-paulauskas-kam-rupi-moteru-nuomones-apie-nuomoniu-patriarchata.d?id=68656784

 

Maloniai kviečiame, įėjimas nemokamas!

Parašykite mums