Publikavimo data: 2017-01-26

Kviečiame LMTA Muzikos fakulteto studentus į pavasario semestro paskaitų ciklą „Karjeros valdymas ir antreprenerystė: kūno ir judesio praktiniai užsiėmimai“.

Aleksanderio technikos individualūs praktiniai užsiėmimai vyks:

Data: 2017 m. vasario 6-10 dienomis

Laikas: 10.00–17.00 val. (vieno individualaus užsiėmimo trukmė 30 min.)

Vieta: I rūmai, J. Karoso salėje (Gedimino pr. 42)

Registracija: į užsiėmimus studentai privalo registruotis paspaudę šią nuorodą: REGISTRACIJA arba el. paštu: evelina.kaziulione@lmta.lt

Naudingiausia registruotis 2-5 užsiėmimams (pirmojo užsiėmimo metu būsite daugiau supažindinti su tuo, kas yra Aleksanderio technika, kitų užsiėmimų metu – praktikuositės).

Apie techniką: Aleksander vardu vadinamą tam tikrą pratimų sistemą sukūrė F. Matthiasas Alexander. Ši sistema gali padėti scenos menininkui išmokti teisingai (natūraliai) naudotis savo fiziniu kūnu. Technika ypač naudinga tiems, kurių profesija yra susieta su pasikartojančiais fizinio kūno veiksmais – pvz. aktoriams, šokėjams, muzikantams… Pasirodo, kad net 80% scenos menininkų dirba savo darbą jausdami įvairius skausmus. Aleksanderio technikos pagalba tokio tipo problemas galima spręsti labai efektyviai.

Aleksanderio technikoje yra akcentuojamas sąmoningas savo kūno stebėjimas, buvimas čia ir dabar, judėjimas, atsipalaidavimas, kvėpavimas.

Individualius užsiėmimus ves dėstytojas Andreas Sandri.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 Andreas Sandri

Andreas Sandri (g. Ziuriche, Šveicarijoje) studijavo Aleksanderio techniką 1991-1994 Konstruktyviajame Mokymo centre (Aleksanderio technikos centras) Londone, pastaruoju metu  dirba Vienoje ir Grace. Vienoje pats įkūrė Aleksanderio technikos mokyklą.

Andreas Sandri atvykęs iš LMTA Erasmus+ programos partnerinių mokyklų – Graco muzikos ir teatro universiteto bei Vienos muzikos ir teatro universiteto (Austrija). Dėstytojas yra lankęsis ir dirbęs LMTA ne vienerius metus.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Kontaktinė informacija

Vyresnioji specialistė Evelina Ramašauskaitė–Kaziulionė

el. p. evelina.kaziulione@lmta.lt

tel. +370 642 01276

www.kkc.lmta.lt

Logai parašams

Parašykite mums